Specjalista ds obsługi klienta

Katowice/hybrydowo

Czy jesteś typem osoby, która uwielbia rozmawiać z ludźmi i czuje się jak ryba w wodzie, rozwiązując różne zagadki klientów?

Masz już na koncie trochę doświadczenia w obszarze obsługi klienta lub sprzedaży, ale szukasz miejsca, gdzie możesz wziąć na siebie więcej odpowiedzialności i naprawdę się rozwinąć?

Jeżeli tak to świetnie się składa – w Prodio szukamy kogoś właśnie takiego jak Ty do naszego zespołu! Kogoś kto pomoże nam dbać o naszych klientów i wspierać ich w odkrywaniu pełnego potencjału naszego oprogramowania.

Zakres obowiązków:

  • aktywne budowanie i utrzymywanie relacji z klientami –  bycie pierwszym punktem kontaktu dla klientów, rozumienie ich potrzeb i zapewnienie im wsparcia na najwyższym poziomie
  • zdalna pomoc i motywacja podczas wdrożenia oprogramowania w firmach produkcyjnych
  • prowadzenie prezentacji naszego systemu dla potencjalnych klientów
  • współtworzenie, prowadzenie i realizacja działań sprzedażowych
  • rozwiązywanie faktycznych problemów produkcyjnych oraz technicznych poprzez komunikację na chat on-line oraz telefonicznie
  • monitorowanie satysfakcji klientów
  • tworzenie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze klienta lub sprzedaży
  • komunikatywność – potrafisz dostosować swój styl komunikacji do różnych osób,
  • cierpliwość  i empatia
  • ciekawość świata – interesujesz się tym, jak działają różne rzeczy i zawsze szukasz rozwiązania, hacków lub obejść
  • umiejętność planowania i ustalania priorytetów – będziesz obsługiwać wiele transakcji, więc jest to niezbędna umiejętność, żeby sprawy nie zaczęły się sypać
  • zorganizowanie – jeżeli rozumiesz, dlaczego ważne jest, aby śledzić każdą rozmowę i tworzyć notatki ze spotkań, a także uzgadniać kolejne kroki – to jesteś w dobrym miejscu
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • sprawne pióro – nie szukamy copywritera, natomiast bardzo cenimy sobie umiejętność pisania zgrabnych maili do klienta, np. o strukturze, którą będzie mógł śledzić lub z czytelną instrukcją.

Co oferujemy?

  • umowę zlecenie, umowę o pracę lub b2b
  • możliwość elastycznych godzin pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej lub z biurowca klasy A w Katowicach
  • dofinansowanie do karty multisport
  • świetna atmosfera i zgrany zespół
  • nowoczesny sprzęt (laptop, telefon itp.), który możesz używać także do celów prywatnych
  • system premiowy i prowizyjny, który doceni każdy Twój sukces i pomysł, który pchnie naszą firmę do przodu – bo wiemy, że warto nagradzać za świetną robotę!

Na tym stanowisku zdobędziesz wszechstronne doświadczenie pod kątem pracy zarówno w innych firmach IT,  produkcyjnych, jak i wdrożeniach oprogramowania do zarządzania produkcją.

Przede wszystkim liczymy, że poprzez dalszy rozwój spółki razem osiągniemy sukces, tworząc firmę w której będziesz chciał zostać na lata i to ze świadomością, że współtworzyłeś cały dział.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania 😊

    Imię
    Nazwisko
    Numer telefonu
    Upuść swoje CV lub
    Załącz plik

    Umów prezentację demo

    Kliknij, aby umówić prezentację demo w dogodnym dla Ciebie terminie.

    UMÓW DEMO

    Porozmawiaj na czacie

    Kliknij, aby rozpocząć konwersację z naszym konsultantem.

    Otwórz chat

    Baza wiedzy

    Poradniki, artykuły, video tutoriale dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości Prodio.

    Szukaj