Growth Hacker SaaS

Katowice / zdalnie

Kim jesteśmy?

Prodio to startup technologiczny działający od kilku lat na rynku polskim, o globalnych aspiracjach i zapewnionym finansowaniu. Po bardzo dobrych wynikach w Polsce, wychodzimy na rynki zagraniczne z naszym narzędziem pomagającym małym firmom produkować szybciej i wydajniej.

Nie znajdziesz u nas korporacyjnej etykiety i zbędnych meetingów – chociaż już pyszną kawę w biurze firmowym w Katowicach jak najbardziej ;).

Kogo szukamy?

Marketingowca pasjonata z zacięciem analitycznym, który marzy o stanowisku, gdzie w pełni będzie mógł pokazać swój potencjał i przełożyć zdobytą wiedzę w globalny sukces na wymagającym rynku SaaS. Możesz też być studentem z doświadczeniem pracy w studenckiej organizacji czy stowarzyszeniu lub agencyjną współpracą na koncie, choć ważniejsze od imponującego porfolio są pasja do marketingu i analityczny umysł.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w kreowaniu oraz analityce kampanii marketingowych
  • Silne skille analityczne ( szczególnie Google Analitycs oraz narzędzia powiązane)
  • Kompetencje w zakresie track-recordingu przeprowadzonych kampanii
  • Znajomość praktycznej budowy i wykorzystywania funneli marketingowych
  • Znasz język angielski na min. B2 czyt. umiesz się dogadać po angielsku
  • Umiejętność przejmowania inicjatywy i samodzielnej pracy (one-man-army)
  • Pasja w zakresie marketingu internetowego i chęć testowania wiedzy w praktyce

Dołączając do zespołu będziesz:

  • Samodzielnie wychodzić z inicjatywami nowych kampanii / poprawek obecnych kampanii marketingowych oraz re-marketingowych
  • Miał miesięczny budżet na realizację Twoich pomysłów z możliwością jego skalowania z każdym miesiącem
  • Współpracował ściśle z content marketingowcem, CEO, specjalistami SEO, grafikiem i zespołem sprzedażowym
  • Dokonywał analityki wszystkich prowadzących działań, szukając najbardziej wydajnych metod
  • Budował lejki sprzedażowe szukając sposobu na lepszą konwersje ruchu na leady
  • Testował, monitorował i optymalizował prowadzone działania

Informacje praktyczne :

  • umowa B2B lub umowa o pracę – w zależności co preferujesz
  • praca zdalna, hybrydowa albo stacjonarna – w skrócie jak Ci wygodnie
  • kompensacja urlopów (w przypadku B2B)
  • nowoczesny biurowiec w centrum Katowic

Jak wygląda proces rekrutacji?

  • I etap – rozmowa wstępna (zdalnie )
  • II etap – zadanie rekrutacyjne
  • III etap – omówienie zadania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Bardzo mile widziany list motywacyjny, w którym dasz znać, czego chciałbyś się nauczyć pracując u nas ????

    Imię
    Nazwisko
    Numer telefonu
    Upuść swoje CV lub
    Załącz plik

    Umów prezentację demo

    Kliknij, aby umówić prezentację demo w dogodnym dla Ciebie terminie.

    UMÓW DEMO

    Porozmawiaj na czacie

    Kliknij, aby rozpocząć konwersację z naszym konsultantem.

    Otwórz chat

    Baza wiedzy

    Poradniki, artykuły, video tutoriale dzięki którym w pełni wykorzystasz możliwości Prodio.

    Szukaj